www.smilowski.com.pl

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

A+ R A-
wtorek, 03 marca 2015 16:04

Wiceburmistrz już jest!

Oceń ten artykuł
(1 głos)

- W związku z tym, że moja dotychczasowa zastępczyni pani Maria Piwko złożyła pismo, w którym zrzekła się funkcji zastępcy burmistrza i poprosiła o odwołanie jej z tego stanowiska, musiałem powołać nowego zastępcę. Pani Agnieszka Rynkiewicz ukończyła prawo. Do tej pory była wieloletnim pracownikiem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Jej doświadczenie z pewnością będzie przydane w pracy na tym stanowisku – uzasadnia swoją decyzję burmistrz Jawora Emilian Bera.

Nowa wiceburmistrz w roku 2000 ukończyła studia prawnicze. Jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego. Od 2008 roku pracowała w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Jaworze, gdzie była odpowiedzialna za prawne aspekty pomocy społecznej. Zajmowała się także aplikowaniem o środki zewnętrzne oraz prowadzeniem projektów unijnych. Nowa zastępczyni będzie odpowiadała za sprawy obywatelskie, gospodarkę nieruchomościami, planowanie przestrzenne i ochronę środowiska a także zamówienia publiczne. Serdeczne gratulacje oraz życzenia owocnej pracy!

Wydawca

Wydawca

Innovative, creative, courageous with a sense of humor...

Strona ta ma charakter informacyjny, służy też do testów i zabawy. Niemniej jednak znaleźć tu można ciekawe informacje z regionu. W galeriach zdjęć znajdziecie relacje z wybranych wydarzeń. Na stronie także zdjęcia z życia naszej rodziny, miejscowości i nie tylko. Chcesz mieć lepszą od tej stronę internetową? - Zadzwoń. Pozdrawiam  Daniel Śmiłowski. tel. 508 204 922

Strona www: www.smilowski.com.pl

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 188 gości 

Gallery Stat. tnx!

  • Odsłon : 8855539

counter visitors on site

  • Odsłon : 169034