www.smilowski.com.pl

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

A+ R A-
poniedziałek, 16 marca 2015 22:41

Kreatywność mistrza Stanisława

Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Kreatywność mistrza Stanisława fot. Daniel Śmiłowski

Najlepszą reklamą produktów firmy MARTEX pp. Furtaków jest opinia konsumentów, a ta od lat cieszy się niezmiennie wysokimi notami. Po cichu, bez pompy i bez hucznego przecinania wstęg powstała sieć kilkudziesięciu placówek na terenie nie tylko Dolnego Śląska. Tak miało być i tym razem. Jednak w Jaworze dobre wieści szybko się rozchodzą, więc na otwarciu nowej cukierni nie zabrakło naszej redakcji.

Okazuje się, że piątek i w dodatku 13-stego wcale nie musi być pechowy. Przekonali się o tym klienci MARTEXu przy ul. Szpitalnej. Stali bywalcy z ciekawością od kilku tygodni podpatrywali, jak sąsiadujące ze sklepem pomieszczenie nabiera nowego wyglądu. Przestronne wnętrze, jeszcze większy asortyment i miejsce do pogaduszek - ten zestaw przypadnie go gustu nie tylko amatorom świeżego pieczywa, bo jak się okazuje piekarnia/cukiernia to doskonałe miejsce spotkań. W nowej placówce można nie tylko się dobrze zaopatrzyć, ale odpocząć i wypić doskonałą kawę. W piątek, z okazji otwarcia serwowaną ją gratisowo. Niespodzianki czekały też na pierwszych kilkudziesięciu klientów i do każdych zakupów zawsze uśmiechnięte panie ekspedientki dołączały słodki upominek. Z zaproszenia na poranną kawę skorzystaliśmy nie tylko my. O gościnności pp. Haliny i Stanisława Furtaków przekonał się też burmistrz Emilian Bera oraz ks. Rafał, który wcześnie rano poświęcił lokal, by "po Bożemu" służył klientom a dla zatrudnionych był bezpiecznym miejscem pracy. A co będzie w starym, sąsiadującym z cukierenką pomieszczeniu? To na razie tajemnica, jednak wieść gminna niesie, że mistrz Stanisław planuje nadal pieścić podniebienia smakoszy. Tym razem... wędlinami.

Wydawca

Wydawca

Innovative, creative, courageous with a sense of humor...

Strona ta ma charakter informacyjny, służy też do testów i zabawy. Niemniej jednak znaleźć tu można ciekawe informacje z regionu. W galeriach zdjęć znajdziecie relacje z wybranych wydarzeń. Na stronie także zdjęcia z życia naszej rodziny, miejscowości i nie tylko. Chcesz mieć lepszą od tej stronę internetową? - Zadzwoń. Pozdrawiam  Daniel Śmiłowski. tel. 508 204 922

Strona www: www.smilowski.com.pl

Podobne filmy

Daniel Śmiłowski VIDEO

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 193 gości 

Gallery Stat. tnx!

  • Odsłon : 8855539

counter visitors on site

  • Odsłon : 169034