www.smilowski.com.pl

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

A+ R A-
piątek, 15 maja 2015 05:08

Wojewódzki gwoździem do prezydenckiej trumny

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Wojewódzki gwoździem do prezydenckiej trumny fot. FB/Bronisław Komorowski

Z dnia na dzień, a raczej z godziny na godzinę jesteśmy świadkami PR-owej klęski prezydenta Komorowskiego. W wielu miejscach stawiane jest pytanie, kto za tym stoi i na ile świadomie głowa państwa daje się sterować teoretycznie zaufanym ludziom od stosunków z mediami czy od relacji społecznych. Krok do przodu, dwa do tyłu - zależność tą potwierdzają sondaże. Niewytłumaczalnym zaskoczeniem na chwilę obecną jest fakt ogromnego spadku poparcia z ponad 60 procent!

Teraz do rzeczy. Świetne nowe hasło, dostosowane do II tury i doskonała mowa o wolności w Łodzi była właśnie krokiem do przodu. Potrzebowaliśmy słów, które w prosty sposób przedstawiają zagrożenia płynące z fanatyzmu religijnego. A ten w każdym wydaniu, nawet katolickim jest zagrożeniem wolności. Głowa państwa nie ma być prezydentem sumień, a właśnie prezydentem wolnych wyborów w znaczeniu ludzkich, codziennych alternatyw. Swój wkład w susa przyłożył niewątpliwie Tomasz Karolak, czym już naraził się na spadek swojej popularności i litry "chrześcijańskich" pomyj w internecie. Tymczasem Komorowskiemu na ten czas nie są jednak potrzebne autorytety, znani aktorzy a już na pewno nie showmani typu Wojewódzki. Sztab słusznie zabiega o głosy najmłodszych głosujących. Jednak nie tędy droga! Czasy Wojewódzkiego już przeminęły dawno, a wtorkowy program nagrywany dzisiaj (piątunio!) pociągnie Komorowskiego na dno. Przekonał się o tym pewien bank. Kretyńskie i kosztowne reklamy z poważnej firmy zrobiły nie tylko przedmiot kpin, ale i sprawiły że ów bank przestał być traktowany poważnie przez poważnych ludzi. Obawiam się, że cycata blondyna podająca prezydentowi szklankę wody w programie Wojewódzkiego wpłynie podobnie na wizerunek "pierwszego" i nikt nie będzie się zastanawiał, co odpowiada bo każda reakcja będzie zła. Jedyną osobą, która na tym skorzysta to oczywiście Wojewódzki, bo obecność takiego gościa na kanapie będzie niewątpliwie pewną formą nobilitacji nagiego Króla TVN-u. To w ten sposób zwycięża chaos, bo jak się okazuje, jest lepiej zorganizowany. Wystarczyło żeby jedyny w Polsce prezes nie pomagał a pan Macierewicz wziął medialny urlop. Sztab Andrzeja Dudy naprawdę nie musi NIC konkretnego robić żeby wygrać. Założę się, że on odmówiłby Wojewódzkiemu udziału w jego szopce w "ulubionej" stacji Polaków. A na koniec, żeby nie wyszło tak, że tylko krytykuję poczynania sztabowców obecnie (jeszcze) panującego, moja prosta rada, tak od serca. To nie celebryci jak Jurek Owsiak, o. Jan Góra z papieżem Franciszkiem na czele decydują o głosach poparcia. To my Panie Prezydencie, Polacy i wystarczy nas poprosić o pomoc, której Pan teraz bardzo potrzebuje. Najprościej jest nam dać się wciągnąć w wir nienawiści i krytyki, żeby ulżyć swojej złości. Jednak nie wszyscy tacy jesteśmy. W razie potrzeby, proszę skorzystać z kartki (dla mnie - żadna ujma, ważne tylko co jest na niej zapisane). Jest Pan takim samym człowiekiem jak ja, moi sąsiedzi i znajomi. Tak jak ja popełnia Pan błędy i to jest normalne (choć nie dla wszystkich). Nie jest Panu potrzebne nieudolne granie, o którym wspominał Karolak. Cieszę się, że potrafi być Pan sobą i ma swoje pasje. Na wspomnianej kartce proponuję zapisać: "To ja. Bronisław Komorowski, jestem Waszym prezydentem i proszę Was, Polacy o głos poparcia". Przecież to takie proste.

Daniel Śmiłowski

Wydawca

Wydawca

Innovative, creative, courageous with a sense of humor...

Strona ta ma charakter informacyjny, służy też do testów i zabawy. Niemniej jednak znaleźć tu można ciekawe informacje z regionu. W galeriach zdjęć znajdziecie relacje z wybranych wydarzeń. Na stronie także zdjęcia z życia naszej rodziny, miejscowości i nie tylko. Chcesz mieć lepszą od tej stronę internetową? - Zadzwoń. Pozdrawiam  Daniel Śmiłowski. tel. 508 204 922

Strona www: www.smilowski.com.pl

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 126 gości 

Gallery Stat. tnx!

  • Odsłon : 9427868

counter visitors on site

  • Odsłon : 172637