Wiadomość
sobota, 04 lipca 2015 14:57

Zumba bez granic

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zumba bez granic fot. Daniel Śmiłowski

Mieszkańcy Wądroża Wielkiego znaleźli oryginalny sposób na wakacyjne upały. Pod okiem Yesida Chala Puello - rodowitego Kolumbijczyka biorą udział w letnich warsztatach salsy i bachaty. Wszystko w klimatach latyno i w formie zumby. Pierwsze spotkanie odbyło się w sobotę, a na zajęcia skusiło się ponad dwadzieścia pań z terenu gminy oraz jeden rodzynek z Jawora.

- Popularność zumby rośnie z miesiąca na miesiąc. Taniec nie zna granic i trafia nawet pod strzechy - mówi pomysłodawca zajęć i miłośniczka tańca Agnieszka Szuber-Jamka. Uczestnicy zajęć podkreślają, że zumba to przede wszystkim zabawa, praca nad swoją kondycją fizyczną i doskonały sposób na wakacyjną nudę. Zumbowicze z Wądroża są w większości nastolatkami, ale wśród słuchaczy szkółki świetnie radzi sobie także "młodzież" w wieku 50+. Mimo odpłatności chętnych na naukę tańca nie brakuje. Mieszkańcom przyszła z pomocą wójt Elżbieta Jedlecka, która objęła szkółkę swoim honorowym patronatem, ponadto gmina bezpłatnie udostępnia świetlicę i dofinansuje wynagrodzenie dla kolumbijskiego instruktora. Kolejne warsztaty jutro (niedziela) od godz. 13 do 17:30. - Są jeszcze wolne miejsca - zaprasza pani Agnieszka (tel. 508 223 802508 223 802).

Wydawca

Wydawca

Innovative, creative, courageous with a sense of humor...

Strona ta ma charakter informacyjny, służy też do testów i zabawy. Niemniej jednak znaleźć tu można ciekawe informacje z regionu. W galeriach zdjęć znajdziecie relacje z wybranych wydarzeń. Na stronie także zdjęcia z życia naszej rodziny, miejscowości i nie tylko. Chcesz mieć lepszą od tej stronę internetową? - Zadzwoń. Pozdrawiam  Daniel Śmiłowski. tel. 508 204 922

Strona www: www.smilowski.com.pl

Ostatnie od Wydawca

Podobne filmy

Daniel Śmiłowski VIDEO
W górę