www.smilowski.com.pl

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

A+ R A-
niedziela, 05 lipca 2015 17:42

Ułożyli bukiety, pomogli Alanowi

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ułożyli bukiety, pomogli Alanowi fot. Daniel Śmiłowski

Pomagać można na wiele sposobów. Jaworzanie wpadli na pomysł połączenia przyjemnego z pożytecznym i zorganizowali pierwszy festiwal kwiatów dedykowany Alanowi Giera. Dochód ze sprzedaży bukietów i kompozycji florystycznych zostanie przeznaczony na jego rehabilitację, gdyż 10-letni chłopiec od urodzenia cierpi na przepuklinę oponowo-rdzeniową.

W organizację festiwalu kwiatów w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa zaangażowało się wielu ludzi wielkiego serca. Bukiety przynosili nie tylko zwyczajni mieszkańcy, ale też przedsiębiorcy, dyrektorzy banków, właściciele kwiaciarni, szkoły i przedszkola. Nie zabrakło również atrakcji dla dzieci – clown Wojtek rozdawał wiatraczki, były balonikowe zwierzątka, popcorn i malowanie kredą na bruku. Na scenie zagrał i zaśpiewał Grzegorz Proga, a przedstawienie teatralne zaaranżowała grupa „Mały wernisaż” z osiedlowego Klubu Piast, prowadzona społecznie przez Agnieszkę Gajdę i Patrycję Jarosz. Z kolei rodzina Alana z przyjaciółmi przygotowała przeróżne ciasta domowej roboty. Zbiórka wszystkich datków odbywała się pod egidą Jaworskiego Stowarzyszenia Charytatywnego „Damy Radę”. Mama Alana – Marzena serdecznie dziękuje za okazaną pomoc, słowa wsparcia i wszystkie prezenty, które tego dnia trafiły do Alana.

Wydawca

Wydawca

Innovative, creative, courageous with a sense of humor...

Strona ta ma charakter informacyjny, służy też do testów i zabawy. Niemniej jednak znaleźć tu można ciekawe informacje z regionu. W galeriach zdjęć znajdziecie relacje z wybranych wydarzeń. Na stronie także zdjęcia z życia naszej rodziny, miejscowości i nie tylko. Chcesz mieć lepszą od tej stronę internetową? - Zadzwoń. Pozdrawiam  Daniel Śmiłowski. tel. 508 204 922

Strona www: www.smilowski.com.pl

Podobne filmy

Daniel Śmiłowski VIDEO

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 506 gości 

Gallery Stat. tnx!

  • Odsłon : 12265890

counter visitors on site

  • Odsłon : 196267