Wiadomość
niedziela, 05 lipca 2015 17:42

Ułożyli bukiety, pomogli Alanowi

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ułożyli bukiety, pomogli Alanowi fot. Daniel Śmiłowski

Pomagać można na wiele sposobów. Jaworzanie wpadli na pomysł połączenia przyjemnego z pożytecznym i zorganizowali pierwszy festiwal kwiatów dedykowany Alanowi Giera. Dochód ze sprzedaży bukietów i kompozycji florystycznych zostanie przeznaczony na jego rehabilitację, gdyż 10-letni chłopiec od urodzenia cierpi na przepuklinę oponowo-rdzeniową.

W organizację festiwalu kwiatów w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa zaangażowało się wielu ludzi wielkiego serca. Bukiety przynosili nie tylko zwyczajni mieszkańcy, ale też przedsiębiorcy, dyrektorzy banków, właściciele kwiaciarni, szkoły i przedszkola. Nie zabrakło również atrakcji dla dzieci – clown Wojtek rozdawał wiatraczki, były balonikowe zwierzątka, popcorn i malowanie kredą na bruku. Na scenie zagrał i zaśpiewał Grzegorz Proga, a przedstawienie teatralne zaaranżowała grupa „Mały wernisaż” z osiedlowego Klubu Piast, prowadzona społecznie przez Agnieszkę Gajdę i Patrycję Jarosz. Z kolei rodzina Alana z przyjaciółmi przygotowała przeróżne ciasta domowej roboty. Zbiórka wszystkich datków odbywała się pod egidą Jaworskiego Stowarzyszenia Charytatywnego „Damy Radę”. Mama Alana – Marzena serdecznie dziękuje za okazaną pomoc, słowa wsparcia i wszystkie prezenty, które tego dnia trafiły do Alana.

Wydawca

Wydawca

Innovative, creative, courageous with a sense of humor...

Strona ta ma charakter informacyjny, służy też do testów i zabawy. Niemniej jednak znaleźć tu można ciekawe informacje z regionu. W galeriach zdjęć znajdziecie relacje z wybranych wydarzeń. Na stronie także zdjęcia z życia naszej rodziny, miejscowości i nie tylko. Chcesz mieć lepszą od tej stronę internetową? - Zadzwoń. Pozdrawiam  Daniel Śmiłowski. tel. 508 204 922

Strona www: www.smilowski.com.pl

Ostatnie od Wydawca

Podobne filmy

Daniel Śmiłowski VIDEO

Galeria zdjęć

W górę