www.smilowski.com.pl

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

A+ R A-
sobota, 17 października 2015 23:04

Będzie ulica Ks. Zbigniewa Tracza

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Będzie ulica Ks. Zbigniewa Tracza fot. Daniel Śmiłowski

Komitet Społeczny zwrócił się do Rady Miasta z prośbą o rozpatrzenie wniosku ws. nadania nazwy ulicy Księdza Zbigniewa Tracza. Jest pozytywna odpowiedź w tej sprawie podpisana przez Przewodniczącego RM, Daniela Iwańskiego.

Komitet zaproponował, aby była to ulica łącząca Korfantego z Sikorskiego (w sąsiedztwie kościoła pw. Św. Faustyny). 6 października odbyło się posiedzenie Komisji Gospodarki i Rozwoju Miasta z udziałem reprezentanta Komitetu, Dorotą Szcześniewską. Komisja najpierw ustaliła, że istotnie proponowana ulica jest obecnie bez nazwy więc pozytywnie zaopiniowała wniosek. Jednocześnie Komisja poparła wniosek/propozycję Ks. Biskupa Kiernikowskiego, aby nadanie nazwy ulicy odbyło się w rocznicę Śmierci ks. Prałata.

Wydawca

Wydawca

Innovative, creative, courageous with a sense of humor...

Strona ta ma charakter informacyjny, służy też do testów i zabawy. Niemniej jednak znaleźć tu można ciekawe informacje z regionu. W galeriach zdjęć znajdziecie relacje z wybranych wydarzeń. Na stronie także zdjęcia z życia naszej rodziny, miejscowości i nie tylko. Chcesz mieć lepszą od tej stronę internetową? - Zadzwoń. Pozdrawiam  Daniel Śmiłowski. tel. 508 204 922

Strona www: www.smilowski.com.pl

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 482 gości 

Gallery Stat. tnx!

  • Odsłon : 12266454

counter visitors on site

  • Odsłon : 196273