Wiadomość
sobota, 17 października 2015 23:04

Będzie ulica Ks. Zbigniewa Tracza

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Będzie ulica Ks. Zbigniewa Tracza fot. Daniel Śmiłowski

Komitet Społeczny zwrócił się do Rady Miasta z prośbą o rozpatrzenie wniosku ws. nadania nazwy ulicy Księdza Zbigniewa Tracza. Jest pozytywna odpowiedź w tej sprawie podpisana przez Przewodniczącego RM, Daniela Iwańskiego.

Komitet zaproponował, aby była to ulica łącząca Korfantego z Sikorskiego (w sąsiedztwie kościoła pw. Św. Faustyny). 6 października odbyło się posiedzenie Komisji Gospodarki i Rozwoju Miasta z udziałem reprezentanta Komitetu, Dorotą Szcześniewską. Komisja najpierw ustaliła, że istotnie proponowana ulica jest obecnie bez nazwy więc pozytywnie zaopiniowała wniosek. Jednocześnie Komisja poparła wniosek/propozycję Ks. Biskupa Kiernikowskiego, aby nadanie nazwy ulicy odbyło się w rocznicę Śmierci ks. Prałata.

Wydawca

Wydawca

Innovative, creative, courageous with a sense of humor...

Strona ta ma charakter informacyjny, służy też do testów i zabawy. Niemniej jednak znaleźć tu można ciekawe informacje z regionu. W galeriach zdjęć znajdziecie relacje z wybranych wydarzeń. Na stronie także zdjęcia z życia naszej rodziny, miejscowości i nie tylko. Chcesz mieć lepszą od tej stronę internetową? - Zadzwoń. Pozdrawiam  Daniel Śmiłowski. tel. 508 204 922

Strona www: www.smilowski.com.pl

Ostatnie od Wydawca

W górę