www.smilowski.com.pl

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

A+ R A-
niedziela, 27 grudnia 2015 21:03

[JAWOR] Oklaskom nie było końca - foto

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
[JAWOR] Oklaskom nie było końca - foto fot. Daniel Śmiłowski

Chór Kameralny AXION już od piętnastu lat pieści uszy zarówno prawdziwych koneserów muzyki jak i zwyczajnych amatorów. Na zaproszenie ks. dziekana Dominika Drapiewskiego AXION urządził mieszkańcom Jawora prawdziwą, muzyczną ucztę w drugi dzień Bożonarodzeniowych świąt. Oklaskom nie było końca.

 

W imieniu artystów zebranych przywitał Marcin Tyrcz - Jaworzanin od lat związany z grupą. Oprócz zapowiadanych na plakatach utworów w koncercie "Symfonia Anielska" usłyszeliśmy także wiele polskich kolęd i pastorałek. Czasem była to jedna zwrotka, innym razem - jak np. Cicha Noc, usłyszeliśmy wykonanie w kilku językach. Publiczność (niemalże wszystkie miejsca siedzące były zajęte!) dziękowała brawami, a gospodarz spotkania, ks. dziekan wręczył na ręce założyciela i dyrygenta chóru, dra hab. Jarosława Lewkowa, pamiątkowy album pt. "Kościoły Diecezji Legnickiej".

Mamy dobrą informację dla sympatyków chóru. Już jutro, w Legnicy na scenie Teatru im. Modrzejewskiej, AXION zaprezentuje się w programie Gloria in excelsis Deo. Możemy zdradzić, że wiele najpiękniejszych kolęd i pastorałek zostanie wykonanych w... jazzowej aranżacji. Tymczasem gratulujemy udanego występu w Jaworze i zapraszamy ponownie.

 

Poprawiane: niedziela, 27 grudnia 2015 21:45
Wydawca

Wydawca

Innovative, creative, courageous with a sense of humor...

Strona ta ma charakter informacyjny, służy też do testów i zabawy. Niemniej jednak znaleźć tu można ciekawe informacje z regionu. W galeriach zdjęć znajdziecie relacje z wybranych wydarzeń. Na stronie także zdjęcia z życia naszej rodziny, miejscowości i nie tylko. Chcesz mieć lepszą od tej stronę internetową? - Zadzwoń. Pozdrawiam  Daniel Śmiłowski. tel. 508 204 922

Strona www: www.smilowski.com.pl

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 534 gości 

Gallery Stat. tnx!

  • Odsłon : 12266172

counter visitors on site

  • Odsłon : 196271