Wiadomość
piątek, 01 kwietnia 2016 10:06

[JAWOR] Nowa sekretarz w jaworskim Ratuszu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
[JAWOR] Nowa sekretarz w jaworskim Ratuszu fot. Daniel Śmiłowski

Wcześniej była szefową gabinetu prezydenta Świdnicy Wojciecha Murdzka. Przez ponad dekadę pracy w samorządzie doskonale poznała jej specyfikę, to ważne przy pełnieniu jednej z najważniejszych funkcji w mieście. Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Od roku jako doradca burmistrza współpracowała z Emilianem Berą. Monika Żmijewska, została nowym sekretarzem Jawora.

Pani Żmijewska od ponad roku jest związana zawodowo z jaworskim Ratuszem, jako bezpośredni doradca burmistrza Emilian Bery. Otwarty konkurs na stanowisko sekretarza zakończył się we wtorek (29.03). Wpłynęła jedna oferta - właśnie Moniki Żmijewskiej. Komisja konkursowa wysoko oceniła kwalifikacje kandydatki, a ostateczną decyzję podjął burmistrz Jawora. Wczoraj (czwartek), w sali Rajców Monika Żmijewska została oficjalnie przedstawiona pracownikom magistratu jako nowa sekretarz.

Wydawca

Wydawca

Innovative, creative, courageous with a sense of humor...

Strona ta ma charakter informacyjny, służy też do testów i zabawy. Niemniej jednak znaleźć tu można ciekawe informacje z regionu. W galeriach zdjęć znajdziecie relacje z wybranych wydarzeń. Na stronie także zdjęcia z życia naszej rodziny, miejscowości i nie tylko. Chcesz mieć lepszą od tej stronę internetową? - Zadzwoń. Pozdrawiam  Daniel Śmiłowski. tel. 508 204 922

Strona www: www.smilowski.com.pl

Ostatnie od Wydawca

W górę