www.smilowski.com.pl

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

A+ R A-
Wydawca

Wydawca

Innovative, creative, courageous with a sense of humor...

Strona ta ma charakter informacyjny, służy też do testów i zabawy. Niemniej jednak znaleźć tu można ciekawe informacje z regionu. W galeriach zdjęć znajdziecie relacje z wybranych wydarzeń. Na stronie także zdjęcia z życia naszej rodziny, miejscowości i nie tylko. Chcesz mieć lepszą od tej stronę internetową? - Zadzwoń. Pozdrawiam  Daniel Śmiłowski. tel. 508 204 922

Adres witryny: http://www.smilowski.com.pl E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Przyjdź na bal, pomóż zwierzakom

wtorek, 13 października 2015 22:23 Opublikowane w Events

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Jaworze ma świetną propozycję na spędzenie Andrzejkowego wieczoru. Wspólnie z restauracją Kameleon, przy wsparciu Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów TOZ zaprasza na III Charytatywny Bal Andrzejkowy.

Piotrowice zapraszają na Święto Pieczonego Ziemniaka

wtorek, 15 września 2015 08:22 Opublikowane w Events

Konkursy, nagrody, zabawa

Organizatorzy Święta Pieczonego Ziemniaka serdecznie zapraszają do udziału w konkursach, m.in. na najsmaczniejszą potrawę z ziemniaków. Na zwycięzców wszystkich konkursów czekają cenne nagrody rzeczowe, m.in. kuchenka mikrofalowa, sprzęt AGD i zestawy naczyń. Wiele nagród przewidziano także w loterii "Szczęśliwy Ziemniak".

Stolica fantastycznych ludzi

środa, 02 września 2015 17:08 Opublikowane w Events

17. Święto Chleba i Piernika * Od piątku nad Jaworem unosił się zapach świeżego pieczywa i korzennych przypraw. Na Święto Chleba i Piernika zapraszał burmistrz Emilian Bera wykorzystując wszystkie możliwe sposoby. Wejścia na żywo w TVP, relacje radiowe i w internecie. Było warto, bo oprócz mieszkańców do Jawora licznie stawili się ciekawscy z całego Dolnego Śląska. Nie zawiedli też zaproszeni goście: Minister Ilona Antoniszyn-Klik, sekretarz stanu w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji Stanisław Huskowski, wicemarszałek woj. dolnośląskiego Tadeusz Samborski, parlamentarzyści i goście z zaprzyjaźnionego Roseto we Włoszech, czeskiego Turnova, ukraińskiego Berdyczowa i Niepołomic. Oprócz wymienionych na świątecznej scenie świeciły też inne gwiazdy. Były te duże, jak MROZU i Ewelina Lisowska oraz te mniejsze, jak np. Krasnale z Przedszkola Publicznego nr 2.

Miasto i powiat wyremontują Słowackiego

środa, 26 sierpnia 2015 19:01 Opublikowane w Events

Chodnik przy ul. Słowackiego połączył dwa samorządy we wspólnej realizacji ważnych dla mieszkańców inwestycji na terenie miasta. Burmistrz Jawora Emilian Bera spotkał się dzisiaj ze starostą jaworskim Stanisławem Laskowskim, aby rozmawiać o współpracy pomiędzy samorządami. Ale to nie wszystko. Bera dołoży się także do ścieżki rowerowej do Myśliborza. Realizacji doczeka się także sygnalizacja świetlna. Efekty porozumienia odczują więc już niebawem mieszkańcy miasta i powiatu.

Strona 4 z 55

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 134 gości 

Gallery Stat. tnx!

  • Odsłon : 9427805

counter visitors on site

  • Odsłon : 172636