www.smilowski.com.pl

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

A+ R A-
Wydawca

Wydawca

Innovative, creative, courageous with a sense of humor...

Strona ta ma charakter informacyjny, służy też do testów i zabawy. Niemniej jednak znaleźć tu można ciekawe informacje z regionu. W galeriach zdjęć znajdziecie relacje z wybranych wydarzeń. Na stronie także zdjęcia z życia naszej rodziny, miejscowości i nie tylko. Chcesz mieć lepszą od tej stronę internetową? - Zadzwoń. Pozdrawiam  Daniel Śmiłowski. tel. 508 204 922

Adres witryny: http://www.smilowski.com.pl E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dożynkowe świętowanie

poniedziałek, 24 sierpnia 2015 18:07 Opublikowane w Events

Bochen chleba oraz wieniec z tegorocznych plonów - takie dary złożyli na ołtarzu rolnicy z Piotrowic podczas dziękczynnej mszy św. Wiejskie święto plonów odbyło się w niedzielę, 23 sierpnia. Po uroczystościach kościelnych odbyła się tradycyjna dożynkowa biesiada w zabytkowym parku.

Kino Pod Gwiazdami

sobota, 22 sierpnia 2015 12:42 Opublikowane w Events

Wielu mieszkańców skorzystało z zaproszenia i wzięło udział w letnim pikniku. Przez kilkanaście godzin jaworski Rynek stał się miejscem wielkiej familijnej zabawy. Odbyły się liczne konkursy z nagrodami a na finał zostały wyemitowane dwa filmy: Madagaskar i Skyfall. Seanse były bezpłatne, na które zapraszał bank BGŻ BNP Paribas.

Ułożyli bukiety, pomogli Alanowi

niedziela, 05 lipca 2015 17:42 Opublikowane w Events

Pomagać można na wiele sposobów. Jaworzanie wpadli na pomysł połączenia przyjemnego z pożytecznym i zorganizowali pierwszy festiwal kwiatów dedykowany Alanowi Giera. Dochód ze sprzedaży bukietów i kompozycji florystycznych zostanie przeznaczony na jego rehabilitację, gdyż 10-letni chłopiec od urodzenia cierpi na przepuklinę oponowo-rdzeniową.

Oni śpiewali wraz z nim...

niedziela, 05 lipca 2015 00:59 Opublikowane w Events

Zamkowe czaty to wspólna inicjatywa wykonawców oraz innych ludzi kultury skupionych wokół Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego. Festiwal twórczości barda Solidarności organizowany jest już od pięciu lat. Czasem w ogrodzie, gdzieś w piwnicy czy świetlicy w Wolbromku. Od trzech lat do przedsięwzięcia dołączyli gospodarze Zamku Bolków i impreza nabrała nowego klimatu.

Strona 5 z 55

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 105 gości 

Gallery Stat. tnx!

  • Odsłon : 9427951

counter visitors on site

  • Odsłon : 172637