www.smilowski.com.pl

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

A+ R A-
Wydawca

Wydawca

Innovative, creative, courageous with a sense of humor...

Strona ta ma charakter informacyjny, służy też do testów i zabawy. Niemniej jednak znaleźć tu można ciekawe informacje z regionu. W galeriach zdjęć znajdziecie relacje z wybranych wydarzeń. Na stronie także zdjęcia z życia naszej rodziny, miejscowości i nie tylko. Chcesz mieć lepszą od tej stronę internetową? - Zadzwoń. Pozdrawiam  Daniel Śmiłowski. tel. 508 204 922

Adres witryny: http://www.smilowski.com.pl E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Radość, łzy i medale

poniedziałek, 08 czerwca 2015 08:46 Opublikowane w Events

Ponad 250 śmiałków podjęło wezwanie by wziąć udział w Jaworskim Półmaratonie. 21 kilometrów, po raz 21 dało ogromną satysfakcję wszystkim biegaczom, którzy przyjechali do Jawora z całej Polski. Wśród nich byli "starzy wyjadacze" którzy już na starcie narzucili ogromne tempo. Byli też debiutanci - oni również otrzymali zasłużone oklaski. Nie zawiedli też weterani. Aż dwóch zawodników wzięło udział w biegu po raz 21!

Jak jeden dzień...

poniedziałek, 01 czerwca 2015 20:04 Opublikowane w Events

Wystawa sprzętu i militariów, przemarsz orkiestry reprezentacyjnej, wojskowa grochówka, i okolicznościowa akademia w Teatrze - tak świętowano w Jaworze ćwierć wieku samorządu terytorialnego. Uroczystą sesję Rady Gminy poprzedziło przekazanie proporca dla batalionu logistycznego 10. wrocławskiego pułku dowodzenia, który jednocześnie przyjął w swojej nazwie wyróżnienie "jaworski".

Turniej piłki nożnej policjantów

piątek, 15 maja 2015 08:14 Opublikowane w Events

XXV lat samorządu i wolnej Polski to także ćwierć wieku wolnych związków zawodowych. Z tej okazji w Jaworze rozpoczął się turniej piłkarski z udziałem drużyn policjantów z Dolnego Śląska. Organizatorem zabawy jest Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów. Do rywalizacji przystąpiło 15 drużyn, wśród nich zawodnicy z Jawora i Bolkowa.

Wojewódzki gwoździem do prezydenckiej trumny

piątek, 15 maja 2015 05:08 Opublikowane w This and that

Z dnia na dzień, a raczej z godziny na godzinę jesteśmy świadkami PR-owej klęski prezydenta Komorowskiego. W wielu miejscach stawiane jest pytanie, kto za tym stoi i na ile świadomie głowa państwa daje się sterować teoretycznie zaufanym ludziom od stosunków z mediami czy od relacji społecznych. Krok do przodu, dwa do tyłu - zależność tą potwierdzają sondaże. Niewytłumaczalnym zaskoczeniem na chwilę obecną jest fakt ogromnego spadku poparcia z ponad 60 procent!

Strona 7 z 55

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 137 gości 

Gallery Stat. tnx!

  • Odsłon : 9427764

counter visitors on site

  • Odsłon : 172636