www.smilowski.com.pl

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

A+ R A-
Wydawca

Wydawca

Innovative, creative, courageous with a sense of humor...

Strona ta ma charakter informacyjny, służy też do testów i zabawy. Niemniej jednak znaleźć tu można ciekawe informacje z regionu. W galeriach zdjęć znajdziecie relacje z wybranych wydarzeń. Na stronie także zdjęcia z życia naszej rodziny, miejscowości i nie tylko. Chcesz mieć lepszą od tej stronę internetową? - Zadzwoń. Pozdrawiam  Daniel Śmiłowski. tel. 508 204 922

Adres witryny: http://www.smilowski.com.pl E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zmarł Tadeusz Kukiz

czwartek, 14 maja 2015 19:41 Opublikowane w Curiosity

Lekarz, popularyzator historii i kultury Kresów, autor cyklu książek o losach obrazów maryjnych przywiezionych do Polski z Kresów po II wojnie światowej. Zmarł Tadeusz Kukiz, prawdziwy patriota, Kresowianin, dzielny człowiek. Pokój Jego duszy. Więcej o śp. Panu Tadeuszu TUTAJ, na stronie IPN.

Dolnośląski Dzień Europy

wtorek, 05 maja 2015 19:48 Opublikowane w Events

Już po raz czwarty we Wrocławiu będziemy obchodzić Dzień Europy. Organizatorami wydarzenia są Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej we Wrocławiu i Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego. Piknik miejski, animacje dla dzieci i dorosłych, serwis informacyjny na temat Unii Europejskiej oraz pokaz filmu „Ida” to tylko niektóre z zaplanowanych na 9 maja 2015 r. atrakcji.

NGO-sy motorem rozwoju Polski

poniedziałek, 04 maja 2015 21:03 Opublikowane w Events

Kampania prezydencka na ostatniej prostej. Jednak spotkanie starającego się o reelekcję Bronisława Komorowskiego w Legnicy nie miało charakteru typowo wyborczego. Owszem, w biurowcu Letii prezydent spotkał się ze swoimi zwolennikami, członkami komitetu jednak głównym celem było umocnienie dobrych relacji z przedstawicielami organizacji pozarządowych.

Pani poseł odwiedziła maluchy

poniedziałek, 04 maja 2015 20:58 Opublikowane w This and that

Charytatywny Bal Domu Małych Dzieci w Jaworze odbija się echem w całym województwie. O imprezie pozytywnie mówi się nie tylko lokalnie, ale też na korytarzach Urzędu Marszałkowskiego, w poważnych gabinetach na terenie Zagłębia Miedziowego i oczywiście na forach internetowych. Jednak nie wszyscy mogli skorzystać z zaproszenia i charytatywnie balować w Kameleonie. Poseł Ewa Drozd "nadrobiła zaległości" i osobiście odwiedziła dzieci w placówce przy ul. Piastowskiej.

Strona 8 z 55

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 116 gości 

Gallery Stat. tnx!

  • Odsłon : 9427894

counter visitors on site

  • Odsłon : 172637