www.smilowski.com.pl

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

A+ R A-
Wydawca

Wydawca

Innovative, creative, courageous with a sense of humor...

Strona ta ma charakter informacyjny, służy też do testów i zabawy. Niemniej jednak znaleźć tu można ciekawe informacje z regionu. W galeriach zdjęć znajdziecie relacje z wybranych wydarzeń. Na stronie także zdjęcia z życia naszej rodziny, miejscowości i nie tylko. Chcesz mieć lepszą od tej stronę internetową? - Zadzwoń. Pozdrawiam  Daniel Śmiłowski. tel. 508 204 922

Adres witryny: http://www.smilowski.com.pl E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Pisał historię każdego dnia

piątek, 24 kwietnia 2015 20:31 Opublikowane w The world

Zmarł Władysław Bartoszewski, pełnomocnik premiera ds. dialogu międzynarodowego, więzień Auschwitz i żołnierz AK. Władysław Bartoszewski trafił dzisiaj wieczorem do szpitala MSW przy ulicy Wołoskiej w Warszawie - podaje PAP. Pokój Jego duszy...

Wielki bal hojnych serc

poniedziałek, 13 kwietnia 2015 20:58 Opublikowane w Events

Już po raz ósmy zagrała jaworska orkiestra hojnych dla dzieci serc, której fantastycznie i z powodzeniem dyryguje od początku Irena Buturla-Jamrozik, dyrektor Domu Małych Dzieci w Jaworze. Jak co roku na charytatywny bal przybyło wielu darczyńców, aby już samą swoją obecnością wesprzeć i zamanifestować swoją solidarność z tymi, dla których los już na starcie nie okazał się łaskawy.

 

Dr Duda w Jaworze

czwartek, 09 kwietnia 2015 06:35 Opublikowane w Events

Kandydat na prezydenta RP, dr Andrzej Duda w ramach swojej kampanii odwiedził w środę (8. kwietnia) Jawor. Już przed godziną 16 na jaworskim Rynku oczekiwała na niego 300 osobowa grupa zwolenników zmian, członków PiS i zwyczajnych sympatyków popierających kandydata. Na spotkanie przybyli nie tylko Jaworzanie, ale też mieszkańcy okolicznych gmin - z Wądroża Wielkiego, Męcinki i Paszowic. Choć oczekiwania były zapewne większe, dr Duda mógł spędzić w Jaworze pół godziny. Czasu pilnowała poseł Elżbieta Witek.

Bóg tak chciał...

wtorek, 24 marca 2015 08:52 Opublikowane w Events

W dniu imienin śp. ks. prałata Zbigniewa Tracza parafianie spotkali się na Eucharystii w intencji zmarłego proboszcza. Po mszy św. mieszkańcy Jawora, Kwietnik i wielu innych okolicznych miejscowości oddali się chwili refleksji przy obelisku poświęconym pamięci ks. Zbigniewa.

Strona 9 z 55

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 149 gości 

Gallery Stat. tnx!

  • Odsłon : 9427722

counter visitors on site

  • Odsłon : 172635