www.smilowski.com.pl

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

A+ R A-
Wydawca

Wydawca

Innovative, creative, courageous with a sense of humor...

Strona ta ma charakter informacyjny, służy też do testów i zabawy. Niemniej jednak znaleźć tu można ciekawe informacje z regionu. W galeriach zdjęć znajdziecie relacje z wybranych wydarzeń. Na stronie także zdjęcia z życia naszej rodziny, miejscowości i nie tylko. Chcesz mieć lepszą od tej stronę internetową? - Zadzwoń. Pozdrawiam  Daniel Śmiłowski. tel. 508 204 922

Adres witryny: http://www.smilowski.com.pl E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Kreatywność mistrza Stanisława

poniedziałek, 16 marca 2015 22:41 Opublikowane w Events

Najlepszą reklamą produktów firmy MARTEX pp. Furtaków jest opinia konsumentów, a ta od lat cieszy się niezmiennie wysokimi notami. Po cichu, bez pompy i bez hucznego przecinania wstęg powstała sieć kilkudziesięciu placówek na terenie nie tylko Dolnego Śląska. Tak miało być i tym razem. Jednak w Jaworze dobre wieści szybko się rozchodzą, więc na otwarciu nowej cukierni nie zabrakło naszej redakcji.

Wiceburmistrz już jest!

wtorek, 03 marca 2015 16:04 Opublikowane w This and that

- W związku z tym, że moja dotychczasowa zastępczyni pani Maria Piwko złożyła pismo, w którym zrzekła się funkcji zastępcy burmistrza i poprosiła o odwołanie jej z tego stanowiska, musiałem powołać nowego zastępcę. Pani Agnieszka Rynkiewicz ukończyła prawo. Do tej pory była wieloletnim pracownikiem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Jej doświadczenie z pewnością będzie przydane w pracy na tym stanowisku – uzasadnia swoją decyzję burmistrz Jawora Emilian Bera.

Droga wielkich możliwości

piątek, 20 lutego 2015 09:09 Opublikowane w Curiosity

Ministerstwo Gospodarki, specjalne strefy ekonomiczne i samorządy Polski Zachodniej łączą siły w celu stworzenia obszaru aktywności inwestycyjnej w pasie drogi ekspresowej S3. Dziś w Głogowie projekt porozumienia „S3 – Droga Wielkich Możliwości”, którego liderem jest Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, podpisali przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki, Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Legnickiej SSE, Kostrzyńsko-Słubickiej SSE, Pomorskiej SSE, Wałbrzyskiej SSE „INVEST-PARK”, Kamiennogórskiej SSE Małej Przedsiębiorczości, Agencji Nieruchomości Rolnych oraz Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Specjały mistrza Stanisława

wtorek, 17 lutego 2015 10:15 Opublikowane w This and that

Nie byli byśmy sobą, gdybyśmy z okazji tłustego czwartku nie odwiedzili z aparatem naszych jaworskich cukierników. Po starej znajomości wprosiliśmy się do zakładu pp. Furtaków, bo któż lepiej zna się na pączkach, jak nie majster wypieków - pan Stanisław.

Strona 10 z 55

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 158 gości 

Gallery Stat. tnx!

  • Odsłon : 9427731

counter visitors on site

  • Odsłon : 172635