www.smilowski.com.pl

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

A+ R A-
Wydawca

Wydawca

Innovative, creative, courageous with a sense of humor...

Strona ta ma charakter informacyjny, służy też do testów i zabawy. Niemniej jednak znaleźć tu można ciekawe informacje z regionu. W galeriach zdjęć znajdziecie relacje z wybranych wydarzeń. Na stronie także zdjęcia z życia naszej rodziny, miejscowości i nie tylko. Chcesz mieć lepszą od tej stronę internetową? - Zadzwoń. Pozdrawiam  Daniel Śmiłowski. tel. 508 204 922

Adres witryny: http://www.smilowski.com.pl E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Powstała Dolnośląska Rada Europejska

poniedziałek, 09 lutego 2015 21:16 Opublikowane w Events

Konferencja prasowa oraz pierwsze posiedzenie DRE odbyło się w piątek, 6 lutego w biurze Wrocławskiego przedstawicielstwa Komisji Europejskiej. W spotkaniu uczestniczyli inicjatorzy Rady - czyli czworo posłów z naszego regionu: Michał Kazimierz Ujazdowski, Bogdan Zdrojewski, Dawid Jackiewicz i Lidia Geringer de Oedenberg. Udział wzięli też prezydenci miast, przedstawiciele samorządu, biznesu, regionalnego przemysłu, uczelni wyższych, organizacji pozarządowych i dziennikarze specjalizujący się w tematyce europejskiej. Nie zabrakło też przedstawicieli naszej redakcji.

Halowe emocje

poniedziałek, 09 lutego 2015 14:15 Opublikowane w Events

Dwanaście drużyn - młodych sympatyków piłki halowej przystąpiło do trzeciego już Dolnośląskiego Turnieju zGRAny Jawor. Zawodnicy w wieku do 9 lat podzieleni byli na dwie grupy. Wszyscy ambitni, dzielnie walczyli o każdy punkt. Turniej rozpoczął się w niedzielę o godz. 10 w hali sportowej przy ul. Wiejskiej. Jednak największe emocje zaczęły się po kilku godzinach, kiedy rozgrywane były mecze finałowe.

Arena pełna atrakcji

poniedziałek, 02 lutego 2015 21:46 Opublikowane w This and that

Wygląda na to, że Lubin przybliża się do Jawora milowymi krokami. Coraz częściej Jaworzanie uczestniczą w wydarzeniach kulturalnych i sportowych proponowanych przez Regionalne Centrum Sportu. Chętniej też niż kiedykolwiek (a może przy okazji) wybierają się do Cuprum Areny na zakupy. Lubińską Cuprum Galerię czeka nie lada oblężenie, bowiem nowa gra zakupowa pod nazwą Muchas Gracias i wielkie wakacje Kowalskich zapowiada się imponująco.

Życie zmienia się, ale się nie kończy

wtorek, 20 stycznia 2015 22:46 Opublikowane w Events

Z wielkim niedowierzaniem przyjęliśmy wiadomość o śmierci ks. Prałata Zbigniewa Tracza. Narodził się dla Wieczności w poniedziałek, 12 stycznia 2015r. W tygodniu zaplanowanych wizyt duszpasterskich i w roku rocznicowym parafii, w której służył od siedemnastu lat. – Po ludzku – za szybko, po ludzku – niezrozumiale, ale trzeba do tego dołożyć przymiar Boga – mówił ks. dziekan Dominik Drapiewski podczas mszy św. sprawowanej przez księży dekanatu jaworskiego w środę o godz. 19.

Strona 11 z 55

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 189 gości 

Gallery Stat. tnx!

  • Odsłon : 8856152

counter visitors on site

  • Odsłon : 169038